CAD ve BİM’e Yönelik Doku Kitaplıkları

CAD VE BİM’E YÖNELİK DOKU KİTAPLIKLARI

NATURA BOYA - SAN MARCO AKILLI TASARIMLAR İÇİN PROFESYONELLERİN YANINDA

Mimarlardan proje mükelleflerine, mühendislerden yüklenicilere kadar sektör profesyonellerinin yanında yer alarak, faaliyetlerini daha kolay ve keyifli hale getirmek: bu hedefler çerçevesinde San Marco Group Spa, bugünden başlayarak kendine ait dekorasyon amaçlı ürünlere, belli başlı kartela efektlerine, en popüler renklere ait nüanslarına ait zengin nesne/doku kitaplığını tasarım aşamasında kullanılabilmesi için hizmete sunmaktadır.

Dijital kitaplıklar: mevcut formatlar

Kitaplıklar, 3DS Max (MAT) için BIM (RFA ve ADSKLIB) formatında, JPG rendering’e yönelik tüm haritaları ile birlikte mevcuttur; tüm San Marco dekoratif ürünleri ve kartela efektleri şok sayıda moda nüansları ile sunulmaktadır.

DİJİTAL KİTAPLIKLAR SİSTEMLERİN AZAMİ PERFORMANSINI SAĞLAMAK ÜZERE OPTİMİZE EDİLMİŞ OLUP, HEM BIM HEM DE CAD İLE ALIŞVERİŞ YAPILABİLMESİ İÇİN UYGUN FORMATTA SUNULMAKTA, 3B VE 2B TÜM MİMARİ TASARIM ORTAMLARINDAN KULLANILABİLMELERİ SAĞLANMAKTADIR. 

DİKKAT : ÜRÜNLERİ İNDİREBİLMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR. EĞER ÜYELİĞİNİZ VAR İSE GİRİŞ YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. ( SİGN İN / REGİSTER )

HTTP://DECORATİVİ.SANMARCO.COM/TUR/%C3%BCR%C3%BCNLER/TEX  TURE-CAD-BİM