25. YIL - KALİTE VE GÜVEN - İTALYAN DEKORATİF BOYALAR

Hakkında imageHakkında image
NATURA BOYA  -  25 Yıllık Kalite ve Güven

1998 de kurulan Natura Boya, iç ve dış cephe İtalyan Dekoratif boyaları, İtalyan duvar kaplamaları, doğal Venedik sıvaları konusunda uzman ve tecrübeli bir firmadır.
Müşterilerimize, geniş stok ağımız sayesinde gerek malzeme satışı yolu ile gerekse uygulamalı olarak (duvarda teslim) her türlü dekorasyonlar için özel dekoratif bitişler oluştururuz.
Sürekli araştırma, geliştirme içinde olan firmamız, yenilikleri takip ederek müşterilerimize en iyi modern ve geleneksel dekorasyonlar yaratmaları için yardımcı olur.
Ürünlerimizi, kendi bünyemizdeki İtalya da eğitim görmüş sertifikalı uygulama ekibimiz ile uygulama garantili yaparız. Tüm ürünlerimiz İSO belgelidir.
Mimarlardan proje mükelleflerine, mühendislerden yüklenicilere kadar sektör profesyonellerinin yanında yer alarak, faaliyetlerini daha kolay ve keyifli hale getirmek için her türlü hizmetini sunarız.

SAN MARCO - 25 Yıllık Ortaklık ve Arkadaşlık


Natura Boya 1998 yılından itibaren İtalyan Colorificio San Marco S.P.a nın Türkiye’de ki tek mümessilidir.
Colorificio San Marco S.P.a İtalya’nın en iyi ve köklü firmalarından biridir. 1937 de kurulmuştur ve 80 yıllık bir geçmişi vardır.
İtalya da 4, tüm dünyada 10 üretim tesisi ve 6 markası, yüzlerce kaliteli ürünü ile inşaat boyaları sektöründe lider bir firmadır.

Neden Natura ?

• Yüzlerce çeşit profesyonel İtalyan dekoratif boya ve kaplamaları
• Uzman teknik ekip ve danışmanlık
• 20.000 den fazla renk seçeneği ( Sanmarco , RAL, NCS, Pantone..vb )
• İstanbul Showroom da uygulanmış örnekler. ( + 1000 )
• Çevre dostu ISO 14001 sertifikalı iç ve dış cephe kaplamaları
• Başarı ile bitirilmiş yüzlerce proje